test
Moje dane teleadresowe
Szczegóły dotyczące złota
Token
Policz
ile zarobisz
Sprawdź wartość swoich przedmiotów. Wybierz materiał i wagę, a zobaczysz orientacyjną kwotę, jaką możesz otrzymać.
Najczęstsze pytania
(FAQ)
1.
Jak się z wami skontaktuję?

2.
Gdzie znajdę więcej informacji o srebrze?

3.
Jak mogę zrezygnować ze sprzedaży?

4.
W jaki sposób mi zapłacicie?

Więcej

Skup srebra

Luty srebrne LS15%, blaszki
60,00 zł
Srebro 99% granulat
1 800,00 zł
Srebrne płytki z aku.
0,00 zł
Srebne styki odpalone
1 400,00 zł
Luty srebrne LS45%
650,00 zł
Luty srebrne LS25%
250,00 zł
Srebro (próba 925) - biżuteria
1 600,00 zł
Srebro oraz inne wytopy zawierające srebro do wyceny
0,00 zł
Styki srebrne na miedzi oraz mosiądzu - do wyceny
0,00 zł

W przypadku chęci sprzedania srebra przy udziale platformy srebro4u.pl na początku należy wypełnić specjalny formularz kontaktowy, który znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Wraz z jego wysłaniem nie dochodzi jednak do żadnych ustaleń, od których nie byłoby już odwrotu. Kiedy zapoznamy się z nadesłanym zgłoszeniem, skontaktujemy się z Państwem telefonicznie. Zrobimy to, żeby uzgodnić termin przyjazdu kuriera, który odbierze przygotowaną przesyłkę. Dodatkowo podane zostaną wskazówki dotyczące przygotowania srebra do wysyłki. Jest to również bardzo dobry moment na zadanie naszemu pracownikowi wszelkich pytań.

 

Po przywiezieniu przedmiotów przez kuriera, zajmiemy się ich wyceną. Odpowiedzialni są za to specjaliści, którzy ustalą jego próbę i wagę. Wykorzystywane są do tego nowoczesne przyrządy. Nasze działania są wykonywane w oparciu o cennik, który widnieje na naszej stronie internetowej. Przy otwieraniu przesyłki wykonywane są zdjęcia, które posłużą za materiał dowodowy, w przypadku jakichkolwiek nieporozumień.

 

Informację o cenie, jaką proponujemy za dostarczone nam srebra, otrzymają Państwo telefonicznie zaraz po zakończeniu wyceny. W przypadku zgody na zaproponowane warunki, jeszcze tego samego dnia wysyłamy pieniądze na konto bankowe lub korzystamy z usług poczty, wykorzystując przy tym adres podany przy zgłoszeniu.

Zadzwoń w razie jakichkolwiek wątpliwości!
17 250 07 09